mind-control-porn-games.com - Mind Control Porn Games

Bashkohuni Në Bisedën Kink

Bashkohuni me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Kompjuter Ose Celular

Të gjitha lojërat mund të luhen edhe në celular


Klikoni Dhe Luani

Lojra falas seksi në mënyrë të plotë, pa demo, pa regjistrim

Mind Control Porn Games

Nga Brenda Lojës

Mind Control Porn Games #1 Mind Control Porn Games #2 Mind Control Porn Games #3 Mind Control Porn Games #4 Mind Control Porn Games #5 Mind Control Porn Games #6 Mind Control Porn Games #7 Mind Control Porn Games #8 Mind Control Porn Games #9 Mind Control Porn Games #10
 
Luaj Falas Tani

Kontrolli I Mendjes Porno Games Është Vendi Ku Fantazitë Tuaja Hypno Vijnë E Vërtetë

Ka kaq shumë kinks që mund të jenë të kënaqur në tubat e seksit të lirë këto ditë. Por edhe pse tubat e seksit falas kanë të bëjnë me veprimin pornografik hardcore, ndonjëherë duke ofruar bdsm ekstreme, ka kinks që ata nuk do të shfaqin, nga frika e reagimit të disa grupeve aktiviste. Një nga ato ngërçet që shpesh ndalohen nga shumica e tubave të seksit falas është ai i kontrollit të mendjes. Kjo sepse bie nën kategorinë e konsensual jo konsensual. Megjithatë, ne nuk kemi kontrata me kompani të mëdha. Nuk kemi frikë nga reagimi. Përveç që ju sjellim pornografi Për hypno kinks Tuaj, ne ju ofrojmë veprim që do t'ju kënaqë me përvojat më gjithëpërfshirëse dhe interaktive me fetishin tuaj. Ne kemi kaq shumë tituj në këtë koleksion, dhe ata do të kënaqin fantazinë tuaj në shumë mënyra të ndryshme. Le të flasim për këtë në paragrafët e mëposhtëm!

Ja Si Funksionojnë Lojërat Seksuale Të Kontrollit Të Mendjes

Shumica e lojrave që kemi në faqen tonë po vijnë si Rpg. Ju do të luani si një njeri që ka fuqi hipnotike në një mënyrë apo në një tjetër. Në disa raste, ju zbuloni një libër ose një entitet më të fuqishëm që do t'ju mësojë sekretet e kontrollit të mendjes. Lojëra të tjera vijnë me tema succubus, në të cilat ju luani nga perspektiva e një demoni që dëshiron të mbarsë njerëzit e vdekshëm dhe të marrë kontrollin mbi mendjet dhe trupat e tyre. Shumica e këtyre lojrave vijnë me të paktën një duzinë cumsluts mundshme hipnozë, dhe ju do të jetë në gjendje për të filluar harems me karaktere të shumta. Sa më shumë të luani, aq më shumë karaktere do të gjeni. Dhe mund të zhbllokoni kinks dhe përvoja të reja me ta. Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu kemi disa tituj që vijnë si romane vizuale. Dhe romanet vizuale do t'ju ofrojnë mundësinë për të luajtur lojëra pornografike të kontrollit të mendjes nga perspektiva e viktimës.

A Kam Nevojë Për Një Kartë Krediti Për Lojëra Pornografike Të Kontrollit Të Mendjes?

Ju nuk keni nevojë për një kartë krediti për të luajtur lojërat tona, sepse ne kurrë nuk kërkojmë pagesë. Ne kurrë nuk kërkojmë as donacione në faqen tonë. E vetmja gjë që na duhet nga ju është konfirmimi se jeni mbi moshën 18 vjeç. Ne e dimë që kaq shumë faqe atje do t'ju kërkojnë një adresë emaili në mënyrë që të konfirmoni moshën tuaj. Kjo është vetëm një mënyrë tjetër për të paguar për qasje. Por në vend të parave, ju do të paguani me informacionin tuaj të kontaktit, i cili do të përdoret në të gjitha llojet e skemave të marketingut.

A Mund Të Ndërveproj Me Të Tjerët Në Lojërat Pornografike Të Kontrollit Të Mendjes?

Po! Ju do të jetë në gjendje për të bashkëvepruar me lojtarë të tjerë. Dhe nuk do të duhet të përdorni aftësi telepatike. Ju thjesht mund të përdorni seksionet e komenteve, forumin dhe funksionet e bisedës së faqes sonë. Seksioni i komenteve mund të përdoret për të dhënë reagime mbi lojën dhe madje edhe për t'iu përgjigjur lojtarëve të tjerë. Forumi është menduar për diskutime të thella si për lojërat tona ashtu edhe për kinks ose fantazitë e përgjithshme. Por klienti chat i faqes sonë është tipari më interesant i komunitetit, sepse do t'ju japë mundësinë për të bashkëvepruar me lojtarët e tjerë direkt përmes mesazheve anonime të çastit.

Luaj Falas Tani